SpeedCLEAN – dbamy o Twoje Zdrowie i Bezpieczeństwo!

        Jesteśmy producentem urządzeń do bezdotykowej dezynfekcji rąk SpeedCLEAN w czasach pandemii koronawirusa (anty-COVID19). Oferujemy 4 różne modele: PLATINIUM ALU, PLATINIUM CRISTAL, GOLD CRISTAL, SILVER CRISTAL. Stacja do bezdotykowej dezynfekcji rąk gwarantuje całkowite zniszczenie wszelkich patogennych wirusów oraz bakterii na skórze w ułamku sekundy.

     SpeedCLEAN jest nowoczesnym urządzeniem do automatycznej dezynfekcji rąk. Został zaprojektowany z myślą o higienie, bezpieczeństwie, komforcie, ekonomii i nieskomplikowanej obsłudze. Urządzenie to nie wymaga nadzoru, a dozowanie płynu dezynfekującego w postaci mgiełki równomiernie pokrywa dłonie gwarantując najwyższą skuteczność niszczenia bakterii i wirusów. 

         SpeedCLEAN
zapewni poczucie bezpieczeństwa pracowników, klientów, petentów czy potencjalnych partnerów do współpracy z Twoją firmą.
Image
      Zastosowanie bezdotykowego urządzenia do dezynfekcji rąk SpeedClean, oprócz bezpośrednich oszczędności, stanowi w obszarach handlowych, w biurach/korporacjach potężne narzędzie marketingowe do przyciągania odwiedzających/klientów, jak również podnosi prestiż firmy/obiektu. 

                    Nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą dezynfekcji 
                                       (osłony antywirusowe, urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji, płyny do dezynfekcji)
Image
Bezdotykowość
całkowicie zautomatyzowane urządzenie
Image

Czystość
komora chroni przed rozbryzgiem wokół urządzenia


Image
Oszczędność
niskie zużycie płynu dezynfekującego(mgiełka)
Ochrona
niszczy wirusy i bakterie
Image
Pojemność
duży zasobnik na płyn dezynfekujący nawet do 20L
Image
Higiena
odprowadzenie nadmiaru płynu(specjalny zasobnik)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.